GentleDog - Szkoła Psiego Wychowania - Wodzisław Śląski - Jastrzębie Zdrój 


Stowarzyszenie "PSYjaciele"

stowarzyszenie psyjaciele zdjęcie

Nasze stowarzyszenie jest zrzeszeniem osób fizycznych, związanych do realizacji i propagowania działania na rzecz humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami oraz pomoc w zapewnieniu im niezbędnych warunków bytowania, przyczyniania się do ograniczenia bezdomności zwierząt, a także wspierania osób i organizacji podejmujących takie działania.

Naszym głównym celem jest ochrona zwierząt i niesienie pomocy szczególnie jej potrzebującym: zwierzętom przebywającym w schroniskach, przytuliskach, punktach przetrzymań oraz tym które pozostają czyjąś własnością lecz traktowanych w sposób okrutny, a także wolno żyjącym i chorym.

- Stowarzyszenie PSYjaciele

Zapraszamy do odwiedzenia strony stowarzyszenia - www.psyjaciele.com

We wrześniu 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę opierającą się na zwiększaniu szans adopcyjnych psów poprzez fotografię adopcyjną. Mamy również w planach wspólne projekty szkoleniowo - edukacyjne, które mamy nadzieję ruszą jeszcze tej jesieni.

Sesja adopcyjna Reksa

stowarzyszenie psyjaciele adopcja reks stowarzyszenie psyjaciele zdjęcie reks stowarzyszenie psyjaciele reks stowarzyszenie psyjaciele pies

Do obejrzenia pozostałych zdjęć zapraszamy na naszego facebookaKONTAKT

GentleDog

Szkoła Psiego Wychowania

Patrycja Lincner

tel. 787-802-164

e-mail: kontakt@gentledog.pl

Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski

WSPÓŁPRACA