GentleDog - Szkoła Psiego Wychowania - Wodzisław Śląski - Jastrzębie Zdrój 


O nas

Patrycja

Z wykształcenia jestem treserem psów, dogoterapeutą oraz pedagogiem. Razem daje to obraz mojej pasji i fascynacji do pracy zarówno z psami jak i ich właścicielami, a także edukacji małego dziecka w zakresie opieki nad psem i bezpiecznego kontaktu z nim.

Nieustanne pogłębiam swoją wiedzę, oraz dokształcam się w sferze szkolenia psów, aby posiadać szeroki wachlarz umiejętności w szkoleniu pozytywnym. W ten sposób mogę skuteczniej pomagać psom i ich właścicielom w rozwiązywaniu problemów i nawiązywaniu zdrowych relacji.

W swojej praktyce nie zamykam się jedynie na wyszkoleniu psów. Skupiam się na potrzebach zarówno czworonoga, jak i właściciela. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, by po ich zakończeniu właściciel miał odpowiednią wiedzę i umiejętności do dalszej, samodzielnej pracy z psem. Bardzo ważna jest dla mnie współpraca z dziećmi, podczas której mali miłośnicy zwierząt uczą się opieki nad swoimi pupilami, ich mowy ciała, a także zasad bezpiecznej zabawy z czworonogiem.

Natalia

Fotografią zajmuję się od 2005 roku i szybko stała się ona moją pasją. Uwielbiam pracować z ludźmi, patrzeć w głąb. Zwierzęta kocham od zawsze, mój dom rodzinny był istnym zwierzyńcem: od pierwszej papugi, przez rybki, psy, koty... raz gościliśmy nawet rysia. Obecnie mieszkam z moim Iwanem - siedmioletnim kocurem adoptowanym ze schroniska (projekt Przygarnij Zwierzaka stworzony przez Radio Bielsko). Do połączenia tych dwóch miłości, zwierząt i fotografii, nakierowała mnie Patrycja. Jest to idealne połączenie, które bardzo mnie uszczęśliwia. Zwierzęta chyba to wyczuwają, bo wspaniale współpracują. A ja nie poprzestając na samej pasji obserwatora, pragnę poznawać ich naturę i patrzeć w głębię ich oczu.

Kontakt:

tel. 731-493-713

e-mail: foto.nataliaskoczylas@gmail.com

FB: facebook.com/fotografians

Borys

Jestem typowym psem rasy samoyed, wraz ze wszystkimi jej cechami.

Uwielbiam zabawę, zarówno z innymi psami, jak i dwunożnymi przyjaciółmi. Moja inteligencja sprawia że właścicielka musi nieźle się nagłowić by mnie okiełznać. Oprócz tego jestem niebywale wyszczekany!

Pracuję jako pies terapeutyczny. Pomagam dzieciom nauczyć się opieki nad psami, bezpiecznego kontaktu z nimi, a także zrozumieć psią mowę ciała.

Kocham jeść, głośno wyrażać swoje zdanie oraz spędzać czas z moimi ludźmi.

Tajga

Jestem energiczną i wyjątkowo pomysłową suczką w typie owczarka, chociaż moja Pani mówi że mam w sobie bardzo duże cech husky. Najczęściej mówi tak, gdy nie ma już pomysłu jak przemówić mi do rozsądku... Te husky to muszą być bardzo kreatywne psy! Podobno jednak najbardziej wychodzi ze mnie owczarek, zwłaszcza podczas nauki nowych rzeczy. Uwielbiam aportować, biegać, wskakiwać na różne przedmioty i bawić się z moim nowym kumplem Borysem.

Wcześniej mieszkałam w innym miejscu, ale tam nikt się ze mną nie bawił. Mieszkałam pod stodołą i czasem udało mi się znaleźć coś do jedzenia. Gdy urodziłam sześć szczeniaków przyjechał jakiś człowiek i zabrał nas do jastrzębskiego schroniska. Tam zajęli się nami wszystkimi i chociaż jednemu z maluchów nie udało się przeżyć, pozostałe z czasem znalazły kochające domy. W końcu ja również znalazłam swoją rodzinę. Pewnego dnia w schronisku zobaczyłam Patrycję, a Patrycja zobaczyła mnie i od tego czasu opiekujemy się sobą nawzajem.KONTAKT

GentleDog

Szkoła Psiego Wychowania

Patrycja Lincner

tel. 787-802-164

e-mail: kontakt@gentledog.pl

Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski

WSPÓŁPRACA