GentleDog - Szkoła Psiego Wychowania - Wodzisław Śląski - Jastrzębie Zdrój 


GentleDog - Szkoła Psiego Wychowania

Szkolimy metodami pozytywnymi

Na wszystkich naszych kursach i szkoleniach używamy wyłącznie pozytywnych metod i narzędzi. Dzięki temu wzmacnia się więź pomiędzy psem, a właścicielem. U nas nie tylko wyszkolisz swojego psa, sprawiając że będzie grzecznym i przewidywalnym towarzyszem, lecz również pomożemy Ci zrozumieć jego mowę ciała, zachowania i potrzeby.

Szkolenie psów klikerSzkolimy przy pomocy klikera

Kliker jest potężnym narzędziem szkoleniowym, które pozwala na niezwykle precyzyjne nagradzenie pożądanego zachowania psa. W rękach doświadczonej osoby potrafi zdziałać cuda i kilkakrotnie przyśpieszyć proces nauki komend, jednocześnie zapewniając psu jedynie pozytywne bodźce. Na naszych szkoleniach kliker jest głównym narzędziem z którym pracujemy, dzięki czemu pomiędzy Tobą, a Twoim psem rozwija się bliska relacja, oparta na zrozumieniu, bezpieczeństwie i zaufaniu.

Nie szkolimy psów

Szkolimy Twojego psa

Szkolenie w GentleDog nie polega na wydawaniu poleceń i ich wykonywaniu. Pomagamy właścicielowi zrozumieć własnego psa: jego potrzeby, lęki, motywacje. W naszej pracy nie opieramy się na sztywnych programach szkoleniowych. Nasza praca opiera się na pomocy w budowie więzi pomiędzy psem i właścicielem, a także na pokazaniu obu stronom radości jakie przynosi wspólna praca, doskonalenie się, oraz pokonywanie trudności. Program szkolenia dostosowujemy do psa, nie na odwrót.

Edukacja i profilaktyka

GentleDog to nie tylko szkolenie psów. Kładziemy ogromny nacisk na edukację małego dziecka z zakresu profilaktyki pogryzień, opieki nad psem, oraz umiejętności prawidłowego odczytywania mowy ciała psa. Dogoterapia Borys Jastrzębie Zdrój Cieszyn Wodzisław ŚląskiDzięki temu wychowujemy pełne empatii dzieci, świadome konieczności dbania o zwierzęta w oparciu o ich dobrostan. Prowadzimy również szkolenia dla przyszłych właścicieli, pomagając im wybrać odpowiedniego psa, przygotować dom i najbliższych na jego przybycie, oraz wspieramy ich w początkowym okresie pobytu zwierzęcia w domu. Dzięki temu pies ma zapewniony zrównoważony start w nowym życiu, co zaowocuje w przyszłości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.KONTAKT

GentleDog

Szkoła Psiego Wychowania

Patrycja Lincner

tel. 787-802-164

e-mail: kontakt@gentledog.pl

Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski

WSPÓŁPRACA